Proč stavíme nízkoenergetické zděné domy na klíč

cup-2884023

Protože to umíme, jsme v tom dobří a hlavně protože to co děláme milujeme... Každý z nás má v životě pro něco nadšení které nás pohání kupředu. Asi všichni jsme byly někdy v životě v následující fázi…

kdy ráno zazvonil budík a nám se nechtělo z postele, protože jsme prostě neměli proč.

Máme rádi svou práci

Tohle není případ u nás v Ideal Domy. Naší prací je potýkat se s různými problémy, ať už většími či menšími, které ji dělají zajímavější. Každý takový problém je pro nás výzvou k překonání překážek, na jejímž konci je spokojený klient bydlící v krásném novém domě postaveném v té nejvyšší kvalitě za bezkonkurenční cenu na našem trhu. Ta jiskra v oku našich klientů, když jim předáme klíče k jejich novému domovu, je pro nás hnacím motorem bez limitů. Vaše radost je pro nás nikdy nevysychající palivovou nádrží, která naši snahu popohání bezmezně kupředu.

building-1080592>

Stavba vašeho domu je pro nás radost

Navíc jsme na naši práci hrdí a jako důkaz, že Ideal Domy jsou zde pro své klienty, nikoliv obráceně (bohužel smutná realita podstatné části konkurenčních stavebních firem). Kromě projektu a základové desky nepobíráme od našich klientů zálohy na provedenou práci, ale necháme si platit až zpětně za řádně odvedenou a vámi schválenou práci. Dále vám nabízíme celou řadu dalších nadstandardů už v základu a bez příplatku, jako je online kamerový dohled nad průběhem vaší stavby, pomoc s výběrem pozemku a následné prověření jeho vhodnosti ke stavbě vašeho vysněného domova, který vám navíc rádi před kolaudací uklidíme. Samozřejmě vám za naši práci a služby ručíme po řadu let nad rámec zákonem daných lhůt. Jsme totiž zastánci toho, že to jde i poctivě.

Stavíme vaše sny

Prostě a jednoduše jsme tu proto, abychom vám pomáhali s celým procesem bydlení od A po Z před, v průběhu i po dokončení domu, nikoliv pouze se samotnou stavbou domu, jak je tomu běžné u jiných firem.

Hodnocení článku

Petr Bílý
Petr Bílý
Jednatel společnosti

Stavitel a zakladatel společnosti, který se s vámi rád podělí o své 20leté zkušenosti v oboru a poradí vám s výběrem ideálního domova.

Přečtěte si i další naše články